Przykładowy długi tytuł newsa zasłaniający komentarze i datę

Piłkarze Beskidu pokonali w sobotę (7.06) BKS Bochnia 5:0 (2:0) i kończą III-ligowy sezon na 8. miejscu.

Worek z bramkami rozwiązał Dariusz Kapera, który w 16. minucie popisał się ładnym strzałem głową. W 39. minucie było 2:0 po trafieniu Tomasza Moskały. Kilka chwil po przerwie precyzyjnym uderzeniem trzeciego gola zdobył Dawid Rupa, a w 65. minucie na 4:0 podwyższył z rzutu karnego Serge Nahle. Piątą bramkę strzelił ponownie młodszy z braci Rupów, a w ostatniej minucie Nahle egezekwował kolejną "jedenastkę", ale tym razem piłkę wybił golkiper z Bochni.

FRAGMENT EDYTOWANY JAKO CYTAT Beskid kończy sezon na 8. miejscu. Andrychowianie zgromadzili 49 punktów (tyle samo co 7. Unia Tarnów).

TEKST DODANY JAKO CYTAT Beskid kończy sezon na 8. miejscu. Andrychowianie zgromadzili 49 punktów (tyle samo co 7. Unia Tarnów).

Beskid Andrychów - BKS Bochnia 5:0 (2:0)
bramki: Kapera, Moskała, D. Rupa (x2), Nahle (z karnego)